Elektrociepłownia Gorzów Wielkopolski umarza długi potrzebującym rodzinom

11 grudzień 2021
Autor: 
Elektrociepłownia Gorzów Wielkopolski umarza długi potrzebującym rodzinom Fot. Łukasz Kulczyński/UM GW

Elektrociepłownia w Gorzowie po raz kolejny wesprze najbardziej potrzebujące rodziny na zimę. Wszystko w ramach akcji "Dzielimy się ciepłem" PGE Energia Ciepła.

Ruszyła kolejna edycja programu PGE Energia Ciepła "Dzielimy się ciepłem". W tym roku Elektrociepłownia Gorzów Wielkopolski przeznaczyła na wsparcie rodzin w trudnej sytuacji materialnej 30 tysięcy złotych.

Teraz Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie wyłoni potrzebujących odbiorców. Wytypowane rodziny otrzymają środki na spłacenie zadłużenia za odbiór ciepła i ciepłej wody użytkowej.

- Dzięki programowi "Dzielimy się ciepłem" możemy bardziej zaangażować się w pomoc najbardziej potrzebującym, szczególnie w trudnym dla wszystkich okresie pandemii - podkreśla Beata Kulczycka, dyrektor GCPR.

"Dzielimy się ciepłem", czyli bezcenne wsparcie

PGE Energia Ciepła realizuje program już trzeci rok i do tej pory wsparła finansowo ponad 70 gorzowskich rodzin. W województwie lubuskim pomoc w ramach akcji "Dzielimy się ciepłem" otrzymują też mieszkańcy Zielonej Góry.

Przeczytaj też: Szlachetna Paczka. Strażacy ze Świebodzina pomogli potrzebującej rodzinie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u