Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta. Jedna osoba została poszkodowana (ZDJĘCIA)

11 grudzień 2021
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana Fot. Dawid

Wypadek w Zielonej Górze. Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Łużyckiej. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w sobotni wieczór, 11 grudnia, około godziny 20:30. Na ulicy Łużyckiej na wysokości aresztu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów - BMW oraz Audi. Tuż po zderzeniu BMW skosiło jeszcze słupki drogowe oraz uderzyło w drzewo i betonowy śmietnik.

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Wezwano również zespół pogotowia. Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach, jednak jedna z nich odniosła obrażenia i została przetransportowana do szpitala.

Służby zablokowały prawy pas ul. Łużyckiej w stronę ronda z ul. Wyszyńskiego. Wszystkie szczegóły i okoliczności kolizji będzie teraz ustalać policja.

Jest ślisko

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drogach i zdjęcie nogi z gazu. Większość tras w regionie jest czarna i mokra, jednak lokalnie może występować lokalna śliskość.

Przeczytaj też: Szlachetna Paczka. Strażacy ze Świebodzina pomogli potrzebującej rodzinie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u