Brutalny atak ostrym narzędziem koło Zielonej Góry. Ranny 31-latek. Napastnicy uciekli

12 grudzień 2021
Autor: 
Brutalny atak ostrym narzędziem koło Zielonej Góry. Ranny 31-latek Redakcja/archiwum

Policjanci z Zielonej Góry szukają trzech napastników, którzy w okolicach Czerwieńska pobili i zaatakowali ostrym narzędziem 31-letniego mężczyznę. Trwa obława.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 12 grudnia, około godziny 21:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że grupa mężczyzn jechała samochodem, który prowadził 31-latek. W pobliżu rzeki Odra na trasie Czerwieńsk - Brody pasażerowie dotkliwie pobili kierowcę. Sprawcy użyli też ostrego narzędzia, prawdopodobnie noża.

Napastnicy uciekli z miejsca zdarzenia. Poszkodowany mężczyzna zdążył jeszcze zadzwonić po pomoc. Na miejscu zjawiło się wiele patroli policji oraz zespół pogotowia.

- Ranny mężczyzna z raną kłutą brzucha został przetransportowany do szpitala - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Trwa obława za napastnikami

Za brutalnym atakiem stoi trzech mężczyzn. Sprawcy są poszukiwani przez mundurowych zarówno na terenie Czerwieńska i okolic oraz w Zielonej Górze. Do akcji zaangażowano wielu policjantów z różnych wydziałów.

Przeczytaj też: Tragiczny pożar koło Świebodzina. Nie żyje jedna osoba (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u