Włamał się i okradł mieszkanie w Zielonej Górze. Policja poszukuje tego mężczyzny!

13 grudzień 2021
Włamał się i okradł mieszkanie w Zielonej Górze. Policja poszukuje tego mężczyzny!

Włamał się do mieszkania jednego z bloków przy Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Policja publikuje wizerunek mężczyzny i prosi o pomoc!

Wszystko wydarzyło się 10 listopada br. w Zielonej Górze. Do jednego z mieszkań bloku przy ulicy Zawadzkiego Zośki włamał się mężczyzna, podczas plądrowania pomieszczeń jego wizerunek nagrała kamera, umieszczona w jednym z pokoi.

- Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego dochodzenie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o dokonanie kradzieży z włamaniem. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty z Komisariatem II Policji, ulica Szarych Szeregów 8 w Zielonej Górze, telefoniczny pod numerami: 47 7951263, 519534015 lub 47 7951211 bądź mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj także - Oddaj krew i odbierz choinkę. Leśnicy z Zielonej Góry zapraszają do akcji "Choinka dla życia"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u