Tragiczny wypadek koło Konotopu. Samochód śmiertelnie potrącił rowerzystę

16 grudzień 2021
Autor: 
Wypadek koło Konotopu. Samochód śmiertelnie potrącił rowerzystę

Jedna osoba zginęła w wypadku na trasie Konotop - Kolsko w powiecie nowosolskim. Osobówka potrąciła rowerzystę. Ruch odbywa się wahadłowo.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w czwartkowy wieczór, 16 grudnia, przed godziną 18:00. W rejonie miejscowości Konotop doszło do zdarzenia z udziałem osobówki i rowerzysty.

- Kierująca samochodem osobowym marki Hyundai jechała w kierunku miejscowości Lipka i potrąciła rowerzystę - relacjonuje sierż. sztab. Katarzyna Synowiecka z policji w Nowej Soli.

Rowerzysta zmarł na miejscu

Do zdarzenia wysłano zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrole policji. Niestety życia poszkodowanego rowerzysty nie udało się uratować. Mężczyzna zginął na miejscu.

Wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku ustalają już policjanci. Wkrótce na miejsce dojedzie również prokurator.

Utrudnienia w ruchu

Droga wojewódzka nr 315 na odcinku Konotop - Lipka była całkowicie zablokowana. - Obecnie ruch odbywa się wahadłowo - dodaje sierż. sztab. Synowiecka.

Przeczytaj też: Nowa Sól: Policja zatrzymała auto pełne imigrantów. Wiózł ich obywatel Ukrainy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u