Tragiczny pożar kamienicy w Nowej Soli. Nie żyją dwie osoby!

17 grudzień 2021
Tragiczny pożar kamienicy w Nowej Soli. Nie żyją dwie osoby! Straż Nowa Sól

Tragiczny pożar w pomieszczeniach kamienicy w Nowej Soli. Strażacy w pogorzelisku odnaleźli dwa ciała.

W piątek, 17 grudnia około godziny 11 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowej Soli otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru w kamienicy na Placu Solnym w Nowej Soli. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów pożar był już mocno rozwinięty i obejmował pierwsze piętro oraz poddasze budynku. 

Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. Niestety tym razem pomoc przyszła za późno. - W wyniku pożaru dwie osoby straciły życie. Trwa ustalenie tożsamości ofiar oraz przyczyn pożaru. - podaje sierż. sztab. Katarzyna Synowiecka z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Pożar został już opanowany, strażacy prowadzą teraz niezbędne prace rozbiórkowe oraz przelewają dogaszają pozostałe zarzewia ognia. Po zakończeniu działań miejsce zostanie przekazane policji, która będzie prowadziła czynności pod nadzorem prokuratora.

Czytaj także - Tragiczny wypadek koło Konotopu. Samochód śmiertelnie potrącił rowerzystę


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u