Ciężarówka ze słodyczami przewróciła się na DK92 pod Trzcielem

28 grudzień 2021
Autor: 
Ciężarówka ze słodyczami przewróciła się na DK92 pod Trzcielem Fot. OSP Trzciel

Samochód ciężarowy z naczepą wypadł z drogi i przewrócił się na bok pod Trzcielem. Pojazd przewoził słodycze. Na miejscu pracowały służby.

We wtorek, 28 grudnia, około godziny 10:23 służby ratownicze z powiatu międzyrzeckiego otrzymały informację dotyczącą zdarzenia na Drodze Krajowej numer 92 w miejscowości Jasieniec pod Trzcielem. Z informacji zgłaszającego wynikało, że samochód ciężarowy z naczepą typu chłodnia zjechał z drogi i przewrócił się na bok. 

Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji. Służby już po kilku minutach od zgłoszenia zjawiły się na miejscu. Na czas działań jeden pas ruchu Drogi Krajowej numer 92 w kierunku Świebodzina był zablokowany.

- Kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Nikomu nic się nie stało. - podaje sierżant sztabowy Mateusz Maksimczyk, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili międzyrzeccy policjanci. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Obecnie trwają czynności zmierzające do podniesienia i odholowania uszkodzonej ciężarówki.

Czytaj także - Kierowcy noga z gazu! IMGW ostrzega przed marznącymi opadami deszczu


Fot. OSP Trzciel


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u