Kierowcy noga z gazu! IMGW ostrzega przed marznącymi opadami deszczu

28 grudzień 2021
Kierowcy noga z gazu! IMGW ostrzega przed marznącymi opadami deszczu Redakcja/Archiwum

Marznące opady deszczu i mżawki powodujące gołoledź mogą wystąpić w województwie lubuskim. Kierowcy noga z gazu!

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują występowanie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki, które będą powodować gołoledź. Wydane ostrzeżenie dotyczy całego województwa lubuskiego.

Marznące opady powodujące gołoledź mogą występować od wtorku, 28 grudnia od godziny 12. Niebezpieczna aura utrzyma się do godzin porannych w środę, 29 grudnia.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą oraz o bezpieczną i przepisową jazdę a w szczególności dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Piesi również powinni ostrożnie poruszać się po chodnikach, które miejscami mogą być oblodzone.

Czytaj także - Zielona Góra: Pomógł ludziom w potrzebie. Został przez nich brutalnie pobity i okradziony!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u