Fatalne warunki na drogach. W Zielonej Górze doszło już do wypadku! [ZDJĘCIA]

28 grudzień 2021
Autor: 
Fatalne warunki na drogach. W Zielonej Górze doszło już do wypadku!

Fatalne warunki do jazdy na lubuskich drogach. W wielu miejscach występuje gołoledź. Doszło już do wypadku w Zielonej Górze.

Zgodnie z prognozami synoptyków Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej na obszarze województwa lubuskiego występują marznące opady deszczu oraz mżawki powodujące oblodzenie dróg, oraz chodników. Miejscami warunki do jazdy są wręcz fatalne, asfalt pokrywa cienka warstwa lodu! Na terenie powiatu zielonogórskiego doszło już do zdarzeń drogowych!

Chwilę po godzinie 19 kierująca samochodem osobowym marki Hyundai jechała drogą na odcinku Ochla-Jeleniów. Nagle kierująca straciła panowanie nad kierownicą i wjechała do rowu. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. - Kobieta uskarża się na ból pleców, wyszła z samochodu samodzielnie. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Kolejne zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb o godzinie 20:10. Na odcinku Drogi Wojewódzkiej numer 282 z Nowego Kisielina do Droszkowa doszło do dachowania samochodu osobowego marki Audi. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji. 

Pojazdem podróżowały łącznie trzy osoby. Jedna z nich została poszkodowana. Droga Wojewódzka numer 282 jest całkowicie zablokowana. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Czytaj także - Ciężarówka ze słodyczami przewróciła się na DK92 pod Trzcielem


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u