Fatalny początek roku w Gozdnicy. Spłonęło poddasze budynku mieszkalnego!

01 styczeń 2022
Autor: 
Fatalny początek roku w Gozdnicy. Spłonęło poddasze budynku mieszkalnego! OSP Wymiarki

Fatalny początek nowego roku w Gozdnicy. Przy ulicy Robotniczej spłonęło poddasze budynku mieszkalnego. W akcji 11 zastępów straży pożarnej!

W sobotę, 1 stycznia chwilę po północy dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żaganiu otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru poddasza budynku mieszkalnego w miejscowości Gozdnica. Na miejsce błyskawicznie zadysponowano zastępy straży pożarnej. Z chwilą dojazdu pierwszych jednostek pożar był już mocno rozwinięty i obejmował znaczną część poddasza.

 

Łącznie do walki z pożarem zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej w tym ochotników z Gozdnicy, Wymiarek, Konina Żagańskiego, Dietrzychowic, Miodnicy oraz wsi Borowe. W wyniku zdarzenia szczęśliwie nikt nie został ranny, skończyło się na stratach materialnych. 

Pożar strawił połowę dachu i poddasza w dwukondygnacyjnym budynku, który zamieszkiwały dwie rodziny. Akcja gaśnicza trwała 6 godzin. Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana.

Czytaj także - Akcja KAS pod Żarami. Zamknięto nielegalną przetwórnię tytoniu. Zatrzymano 6 mężczyzn


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

  • Gozdnica: Kompletnie pijany 39-latek niszczył groby. Zmęczył się i zasnął przy jednym z nich

    Gozdnica: Kompletnie pijany 39-latek niszczył groby. Zmęczył się i zasnął przy jednym z nich

    39-latek niszczył groby na cmentarzu komunalnym w Gozdnicy. Całe zajście zobaczyła z okna mieszkanka tej miejscowości, która natychmiast powiadomiła policję o całym zdarzeniu. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce mężczyzna w stanie upojenia alkoholowego leżał w pobliżu zniszczonych nagrobków. Następnego dnia zatrzymany usłyszał zarzut znieważenia miejsca spoczynku zmarłych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u