Sylwestrowa noc w Zielonej Górze. Ponad 130 interwencji policji i kilku pijanych kierowców

01 styczeń 2022
Autor: 
Sylwestrowa noc w Zielonej Górze. Ponad 130 interwencji policji Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Sylwester Zielona Góra. To była pracowita noc dla policjantów, odnotowano ponad 130 interwencji. Byli też pijani kierowcy. Rekordzista miał 4 blisko promile.

Mieszkańcy województwa lubuskiego przywitali Nowy Rok, bawiąc się przede wszystkim w lokalach i na domówkach. Nie zabrało też imprez plenerowych. Sylwestrowa noc była pracowita m.in. dla policjantów z Zielonej Góry. Było jednak dość spokojnie.

- Policjanci interweniowali ponad 130 razy. Głównie były to interwencje porządkowe. Nie odnotowaliśmy poważniejszych przestępstw kryminalnych - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Pijani kierowcy w Zielonej Górze

Mundurowi odnotowali na terenie miasta dwie kolizje z udziałem nietrzeźwych kierujących. Niechlubny rekordzista wydmuchał blisko 4 promile alkoholu.

Dziś od rana ruszyły wzmożone kontrole prędkości, ale i trzeźwości kierowców. Policja cały czas apeluje o rozwagę na drogach i przypomina, że w każdej jednostce znajduje się alkomat, którym można się bezpłatnie przebadać.

Przeczytaj też: Taryfikator mandatów 2022. Nawet 5000 złotych za przekroczenie prędkości (PEŁNA LISTA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u