Alarm pożarowy w szpitalu w Zielonej Górze. Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej

15 styczeń 2022
Autor: 
Alarm pożarowy w szpitalu w Zielonej Górze Fot. Czytelnik

Alarm pożarowy w szpitalu tymczasowym w Zielonej Górze. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nic się nie stało.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 15 stycznia, chwilę przed godziną 12:00. Na terenie szpitala tymczasowego w Zielonej Górze uruchomiła się czujka dymu. Następnie alarm został przesłany bezpośrednio do dyżurnego zielonogórskich strażaków.

Monitoring pożarowy od razu postawił strażaków na nogi. Do akcji wyruszyło pięć zastępów straży pożarnej z obu Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Kiedy samochody zjawiły się na miejscu, przystąpiono do dokładnego sprawdzenia całego budynku szpitala.

Na szczęście w obiekcie nie znaleziono żadnego pożaru. Nie było również konieczności ewakuacji pacjentów. - Alarm okazał się fałszywy - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej.

Przeczytaj też: Zobaczcie, jak pracują strażacy z Zielonej Góry. Zaproszenie na pokaz ratownictwa wodnego


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u