Kolizja w Zielonej Górze. Zderzył się nieoznakowany radiowóz i osobowa Kia (ZDJĘCIA)

15 styczeń 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzył się nieoznakowany radiowóz i osobowa Kia Redakcja

Nieoznakowany radiowóz BMW z tzw. grupy Speed zderzył się z Kią na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wszystko wydarzyło się w sobotni wieczór, 15 stycznia. Około godziny 21:00 na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W kolizji bezpośrednio brał udział nieoznakowany radiowóz BMW oraz osobowa Kia. Pośrednio uczestniczyło jeszcze jednak drugie, prywatne BMW.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Straty są jedynie materialne.

- Prywatne BMW jechało prawym pasem, natomiast za nim poruszała się Kia. Nagle kierowca BMW zaczął hamować, bo wydawało mu się, że Kia mrugała światłami długimi. Wtedy kierująca Kią chcąc uniknąć zderzenia zjechała na lewy pas ruchu, gdzie uderzyła w radiowóz - relacjonuje st. asp. Mariusz Wąsowicz, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Zielonej Górze.

Mężczyzna z prywatnego BMW otrzymał mandaty na łączną kwotę 1500 złotych. Ponadto policjanci zabrali mu dowód rejestracyjny za niestandardową tablicę rejestracyjną. Dodatkowo kierująca Kią otrzymała mandat w wysokości 1250 złotych.

Przeczytaj też: Dachowanie osobówki na DK27 pod Zieloną Górą. Kierowca uciekł (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u