Pogoda w Lubuskiem. Będzie silnie wiało - porywy do 100 km/h. Wysłano Alert RCB

16 styczeń 2022
Autor: 
Pogoda w Lubuskiem. Będzie silnie wiało - porywy do 100 km/h Redakcja

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenie przed silnym wiatrem dla całego regionu. Do mieszkańców województwa lubuskiego wysłano już Alert RCB.

Poniedziałek, 17 stycznia, będzie zdecydowanie wietrznym dniem. Porywy nasilą się już od północy. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed silnym wiatrem. Alert będzie obowiązywał do godziny 14:00.

- Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 100 km/h. Wiatr północno-zachodni i zachodni. Najsilniejsze porywy wystąpią nad ranem i w pierwszej części dnia - informuje IMGW.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dzień Otwarty Notariatu w Zielonej Górze

Wraz z ostrzeżeniem do mieszkańców województwa lubuskiego wysłano Alert RCB. Prosimy wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności i zabezpieczenie wszystkich przedmiotów, które mogą zostać poderwane przez wiatr. Radzimy też unikać parkowania pod drzewami.

Przeczytaj też: Nieoznakowany radiowóz zderzył się z Kią w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u