Ślizgawica na lubuskich drogach. Doszło już do kilku zdarzeń drogowych!

18 styczeń 2022
Ślizgawica na lubuskich drogach. Doszło już do kilku zdarzeń drogowych! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Miejscami na lubuskich drogach występuje gołoledź. Doszło już do kilku zdarzeń drogowych!

Poranne warunki na lubuskich drogach nie są sprzyjające do jazdy, miejscami jezdnie pokryte są lodem. Na Drodze Wojewódzkiej numer 158 pomiędzy Wawrowem a Janczewem, chwilę przed godziną 7 doszło do kolizji trzech pojazdów. Do kolejnej kolizji doszło w miejscowości Zdroisko na Drodze Krajowej numer 22, tam zderzyły się dwa auta.

Tuż po godzinie 8 rano na Drodze Wojewódzkiej numer 280 na odcinku Czerwieńsk-Płoty doszło do dachowania samochodu osobowego. Pojazdem podróżowała jedna osoba. Mężczyzna został przekazany pod opiekę ratowników medycznych z karetki. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

Chwilę po zdarzeniu z Czerwieńska doszło do kolejnej kolizji na drugim końcu województwa w rejonie miejscowości Nowiny Wielkie. Tam na Drodze Wojewódzkiej numer 132 doszło do dachowania samochodu, którym podróżowały dwie osoby.

Wszyscy opuścili pojazd o własnych siłach. Na miejsce również zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. 

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy, szczególnie na mniej uczęszczanych odcinkach dróg!

Czytaj także - 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u