Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Zderzyły się BMW oraz Kia!

18 styczeń 2022
Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Zderzyły się BMW oraz Kia!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby, występują utrudnienia w ruchu.

We wtorek, 18 stycznia chwilę po godzinie 9 na skrzyżowaniu ulic Batorego i Rzeźniczaka w Zielonej Górze doszło do bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki BMW oraz Kia. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

- Nikt nie został poszkodowany. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych z rozbitego BMW, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali powstałą plamę. 

Czynności prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia. Kierowcy jadący ulicą Batorego w kierunku ronda Batorego powinni liczyć się z utrudnieniami. 

Czytaj także - Ślizgawica na lubuskich drogach. Doszło już do kilku zdarzeń drogowych!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u