Przed policjantami schował się w wersalce. 39-latek chciał uniknąć więzienia!

18 styczeń 2022
Przed policjantami schował się w wersalce. 39-latek chciał uniknąć więzienia! Redakcja/Archiwum

Mieszkaniec Nowej Soli chciał uniknąć pobytu w więzieniu, dlatego przed policjantami schował się w wersalce. 39-latek zabawę w chowanego przegrał i najbliższe lata spędzi za kratami.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 17 stycznia w Nowej Soli. Policjanci kryminalni udali się do jednego z mieszkań w centrum miasta celem doprowadzenia 39-latka do aresztu. Drzwi otworzył im młody mężczyzna, który zaprzeczył, aby poszukiwany 39-latek mieszkał pod tym adresem. Funkcjonariusze postanowili dokładnie zweryfikować słowa młodzieńca i przeszukali mieszkanie.

Mundurowi w jednym z pomieszczeń natrafili na 39-latka. Okazało się, że mężczyzna, na którego wydano dwa listy gończe oraz dwa zarządzenia schował się w wersalce. - Poszukiwany miał na koncie różne przestępstwa. Dopuścił się między innymi: kradzieży, znęcania, uchylania się od obowiązku alimentacyjnego oraz ucieczki z miejsca wypadku. - podaje mł. asp. Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowa KPP w Nowej Soli. 

39-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Następnie trafił do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze, gdzie będzie odbywał zasądzoną przez sąd karę ponad dwóch lat pozbawienia wolności.

Czytaj także - Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Zderzyły się BMW oraz Kia!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u