Zielona Góra: Pijany 50-latek próbował zaparkować. Efekt? Trzy uszkodzone pojazdy...

18 styczeń 2022
Zielona Góra: Pijany 50-latek próbował zaparkować. Efekt? Trzy uszkodzone pojazdy... KMP Zielona Góra

Pijany mężczyzna w środku nocy próbował zaparkować w Zielonej Górze. Efekt? Trzy uszkodzone pojazdy...

Wszystko wydarzyło się w nocy z niedzieli na poniedziałek w Zielonej Górze. Na terenie jednego z osiedli kierujący Renault Twingo próbował zaparkować, niestety nie wyszło mu to najlepiej i prócz swojego pojazdu uszkodził jeszcze dwa kolejne. Na miejsce wezwana została policja.

Funkcjonariusze szybko zjawili się pod wskazanym przez zgłaszającego adresem. Na miejscu okazało się, że osobowe Renault blokuje przejazd. Policjanci skontrolowali trzeźwość 50-letniego kierowcy. Badanie alkomatem wykazało 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

50-letni zielonogórzanin będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości, a konsekwencje jazdy po alkoholu są dotkliwe. Kierujący będący w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających otrzymuje zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata, musi obowiązkowo zapłacić co najmniej 5 tys. zł grzywny, a także grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

O ostatecznym wymiarze kary zawsze decyduje sąd. Dodatkowo 50-latek odpowie także za spowodowanie kolizji.

Czytaj także - Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Zderzyły się BMW oraz Kia!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u