Zderzenie dwóch osobówek w Wilkanowie pod Zieloną Górą. Jedna wypadła z drogi (ZDJĘCIA)

22 styczeń 2022
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek w Wilkanowie pod Zieloną Górą Redakcja, czytelnik

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Wilkanowie koło Zielonej Góry. Jeden z pojazdów wypadł z drogi. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Wszystko wydarzyło się w sobotnie popołudnie, 22 stycznia, tuż przed godziną 15:00.

Dwa samochody osobowe jechały od Świdnicy w stronę Zielonej Góry. Nagle na wjeździe do Wilkanowa kierowca Forda z nieznanych przyczyn uderzył w tył znajdującego się przed nim Fiata. Jego kierująca nie opanowała pojazdu i wypadła z drogi.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz patrol policji. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń i obyło się bez wzywania zespołu pogotowia ratunkowego.

Służby zablokowały jeden pas ruchu, ale mimo utrudnień ruch odbywa się płynnie. Wszystkie okoliczności zdarzenia wyjaśniają już policjanci.

Przeczytaj też: Wypadek na DK27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba została poszkodowana (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u