Poważny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Kierowca wjechał w ludzi na przejściu dla pieszych

23 styczeń 2022
Autor: 
Wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Kierowca wjechał w pieszych Fot. Stoją! Gorzów/FB

Poważny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Kierowca samochodu osobowego potrącił troje nastolatków na przejściu dla pieszych. Poszkodowani trafili do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do kostrzyńskich służb ratowniczych w niedzielny wieczór, 23 stycznia, około godziny 19:00.

- Kierowca samochodu osobowego wjechał w ludzi na ulicy Władysława Sikorskiego na wysokości marketu - informuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Trzy osoby ranne

Na miejsce w pierwszej kolejności przyjechały zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Zespoły pogotowia ratunkowego dojechały dopiero po kilkudziesięciu minutach.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Ranni byli opatrywani przede wszystkim przez strażaków. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Obecnie nie wiadomo jednak jakich doznali obrażeń.

Droga krajowa nr 31 w Kostrzynie nad Odrą jest całkowicie zablokowana. Wszystkie przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala już policja.

Aktualizacja: Jak relacjonuje nadkom. Magdalena Ziętek z gorzowskiej policji, za kierownicą pojazdu marki Jeep siedział trzeźwy 61-latek. Mężczyzna potrącił 14 i 16-latkę oraz 16-letniego chłopca. Dwoje z nich odniosło złamania.

Przeczytaj też: WOŚP wspiera lubuskich medyków. Dostaną m.in. urządzenia do uciskania klatki piersiowej


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u