Wypadek na DK27 pod Żarami. Przewróciła się ciężarówka. Droga zablokowana

24 styczeń 2022
Autor: 
Wypadek na DK27 pod Żarami. Przewróciła się ciężarówka Redakcja/archiwum

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w rejonie miejscowości Straszów w powiecie żarskim. Jedna osoba została poszkodowana. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 24 stycznia, około godziny 11:00. Na 5-kilometrze krajowej "27" na wysokości Straszowa (gmina Przewóz) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów.

- Dwa samochody poruszały się w kierunku Przewozu. Nagle jeden z nich zaczął wyprzedzać Scanię, lecz zajechał jej drogę - relacjonuje asp. Sylwia Tyburska z policji w Żarach.

Ostatecznie kierowca ciężarówki "złapał" pobocze. Następnie pojazd przewrócił się na trasę.

Jedna osoba poszkodowana

Do akcji wysłano trzy zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Wezwano też zespół pogotowia ratunkowego oraz patrole policji z drogówki.

- W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierowca ciężarowej Scanii - informuje asp. Tyburska.

Dokładne szczegóły wypadku ustalają żarscy policjanci. Droga krajowa nr 27 jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 16:00. Objazd przez Dobrochów.

Przeczytaj też: Poważny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Kierowca wjechał w nastolatków na przejściu dla pieszych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u