Nocny pożar koło Cybinki. Spłonęła stodoła i samochody (ZDJĘCIA)

28 styczeń 2022
Autor: 
Nocny pożar koło Cybinki. Spłonęła stodoła i samochody Fot. OSP Cybinka

Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem budynku gospodarczego w miejscowości Rąpice w powiecie słubickim. Ogień objął też auta zaparkowane w pobliżu.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego słubickich strażaków w piątkową noc, 28 stycznia, tuż po godzinie 3:15. W ogniu stanęła stodoła przy ulicy Nadjeziornej w Rąpicach.

Pierwsze na miejscu zjawiły się zastępy gaśnicze z jednostek OSP. Wówczas pożar obejmował już cały budynek gospodarczy. Ponadto zdążył się on już rozprzestrzenić na samochody zaparkowane przy obiekcie.

W kulminacyjnym momencie działań na miejscu pracowało 7 zastępów straży pożarnej, a także patrol policji oraz pogotowie energetyczne. Po kilkudziesięciu minutach akcji pożar udało się opanować. Wtedy rozpoczęło się dokładne dogaszanie, które trwało aż do godzin porannych.

Stodoła oraz samochody doszczętnie spłonęły. Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Wiadomo, że na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Przeczytaj też: Wóz strażacki zepsuł się w trakcie jazdy. Koledzy z OSP Bieniów podarowali swoje auto (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u