Pędził Skodą 223 km/h pod trasie S3, bo jak twierdzi przepalał zawór EGR...

01 luty 2022
Pędził Skodą 223 km/h pod trasie S3 bo jak twierdzi przepalał zawór EGR... Lubuska Policja

Zamiast do warsztatu wybrał się na trasę S3, aby przepalić zawór EGR w swojej Skodzie. Mężczyzna za nadmierną prędkość dostał mandat w wysokości 2500 złotych!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 31 stycznia na lubuskim odcinku trasy S3. Policjanci grupy SPEED podczas patrolowania trasy szybkiego ruchu zauważyli pojazd, który mógł poruszać się z nadmierną prędkością. Funkcjonariusze dokonali pomiaru prędkości. Okazało się, że osobowa skoda jechała 223 kilometry na godzinę w miejscu, gdzie ograniczenie wynosiło 120.

Po chwili Skoda została zatrzymana do kontroli. Co ciekawe w pojeździe przewożona była długa na całe auto drabina. Za kierownicą siedział 24-latek. Mężczyzna tłumaczył, że jego prędkość wynikała z chęci przepalenia zaworu EGR. 

"Serwis pojazdu" okazał się bardzo kosztowny. Za swoją jazdę mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych. Warto zauważyć, że w warsztacie usługa czyszczenia zaworu kosztowałaby kilkaset złotych.

Czytaj także - Gorzów: Pijany kierowca uderzył w zaparkowane auto. Zatrzymał go policjant po służbie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u