Wypadek koło Sulechowa. Czołówka osobówek. Dwie osoby są ranne

01 luty 2022
Autor: 
Wypadek w Kalsku koło Sulechowa. Czołówka osobówek Redakcja/archiwum

Wypadek w Kalsku koło Sulechowa. Dwie osoby zostały poszkodowane po czołowym zderzeniu samochodów osobowych. Wezwano śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w poniedziałkowe popołudnie, 1 lutego, tuż po godzinie 14:00. W miejscowości Kalsk na wysokości Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego czołowo zderzyły się dwie osobówki.

Są osoby poszkodowane

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrole policji. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Służby zablokowały drogę w obu kierunkach. Dokładne szczegóły i okoliczności ustalają już policjanci.

Przeczytaj też: WOŚP 2022 w Lubuskiem. Sprawdź, ile pieniędzy zebrały sztaby


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u