Osobówka wjechała w tył naczepy ciężarówki na trasie S3 pod Świebodzinem! (ZDJĘCIA)

08 luty 2022
Autor: 
Osobówka wjechała w tył naczepy ciężarówki na trasie S3 pod Świebodzinem! KP PSP Świebodzin

Samochód osobowy uderzył w tył naczepy ciężarówki na trasie S3 pod Świebodzinem. Jedna osoba trafiła do szpitala!

We wtorek, 8 lutego chwilę przed godziną 19 na 150 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry samochód osobowy marki audi uderzył w tył naczepy ciężarówki. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

- Mężczyzna z samochodu osobowego trafił do szpitala. - podaje asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Świebodzińscy policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie przyczyn oraz okoliczności tego zdarzenia. 

Ruch na odcinku Świebodzin - Sulechów odbywa się jednym pasem i jest płynny. 

Czytaj także - Protesty rolników w Polsce. W Lubuskiem ciągniki zablokują drogi koło Sulechowa i Gorzowa


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u