Zderzenie dwóch osobówek na trasie S3 pod Zieloną Górą!

08 luty 2022
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek na trasie S3 pod Zieloną Górą!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby. 

We wtorek, 8 lutego chwilę przed godziną 22 na 199 kilometrze trasy S3, na wysokości miejscowości Sucha doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Peugeot oraz Skoda. Pojazdy zderzyły się na pasach ruchu w kierunku Zielonej Góry. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

W wyniku zderzenia osobówki znalazły się po przeciwnych stronach jezdni. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał. Miejsce kolizji zabezpieczają strażacy. Policjanci sprawdzają dokładne przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Skodą najechał na tył Peugeota. Ruch na odcinku Nowa Sól - Zielona Góra odbywa się jednym pasem, nie ma większych utrudnień. 

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą. To kolejne zdarzenia na trasie S3 w ostatnich godzinach! Około godziny 19 pod Świebodzinem osobowe Audi wbiło się pod naczepę ciężarówki, kierowca osobówki trafił do szpitala. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u