Pożar osobówki na DK32 w Gronowie. Pojazd spłonął. Są utrudnienia w ruchu

12 luty 2022
Autor: 
Pożar osobówki na DK32 w Gronowie. Pojazd spłonął Fot. Czytelnik

Pożar na drodze krajowej nr 32 w Gronowie koło Krosna Odrzańskiego. Spłonął samochód osobowy. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego krośnieńskich strażaków w sobotę, 12 lutego, około godziny 12:00. Kierowca samochodu osobowego jechał DK32 w kierunku Zielonej Góry. W miejscowości Gronów (gmina Dąbie) pojazd zapalił się podczas jazdy.

Kierowca samodzielnie ewakuował się z samochodu. Do akcji zastęp straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz OSP Dąbie. Pożar został opanowany przy pomocy piany gaśniczej.

Ogień doszczętnie strawił cały przód auta. Ruch w miejscu zdarzenia na krajowej "32" odbywa się wahadłowo.

Przeczytaj też: Kolejny wypadek na DK27 pod Zieloną Górą. Zderzyły się dwa auta, jedno dachowało (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u