Tragiczny pożar mieszkania w Szprotawie. Na spalonym łóżku leżało ciało mężczyzny!

15 luty 2022
Autor: 
Tragiczny pożar mieszkania w Szprotawie. Na spalonym łóżku leżało ciało mężczyzny! Redakcja/Archiwum

Tragiczny pożar mieszkania w Szprotawie. Strażacy znaleźli częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny! 

We wtorek, 15 lutego około godziny 4 rano operator numeru alarmowego 112 w Gorzowie Wielkopolskim otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Buczka w Szprotawie. Informacja została przekazana do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żaganiu. Na miejsce zadysponowano łącznie 11 zastępów straży pożarnej.

Służby szybko dotarły pod adres wskazany przez zgłaszającego. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że ogniem objęty jest jeden pokój w mieszkaniu zlokalizowanym na drugim piętrze budynku. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Niestety podczas prowadzonych działań natrafiono na częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny, na pomoc były już za późno. 

Działania straży trwały trzy godziny, miejsce zdarzenia zostało przekazane policji. Czynności prowadzili policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora. Przyczyny pożaru ustali biegły. 

Czytaj także - Przesłuchania zatrzymanych na proteście w Krośnie Odrzańskim. W tle napaść na funkcjonariuszy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u