Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Ciężarówka uderzyła w radiowóz i służbę drogową (ZDJĘCIA)

15 luty 2022
Autor: 
Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Trzy osoby ranne Redakcja

Wypadek na trasie S3 pod Zieloną Górą. Trzy osoby zostały poszkodowane. Ciężarówka uderzyła w radiowóz i pojazd służby drogowej. Są utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych we wtorkowy wieczór, 15 lutego, tuż po godzinie 23:00.

Ze wstępnych wieści wynika, że na trasie S3 na odcinku Niedoradz - Zielona Góra pracował patrol policji oraz służba drogowa, która zabezpieczała samochód ciężarowy po awarii. Nagle kierowca innej ciężarówki lekko uderzył w radiowóz, a następnie wjechał w pojazd drogowców.

Wypadek na S3 - trzy osoby ranne

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły pogotowia ratunkowego z Nowej Soli. Przybyły także kolejne patrole policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

- W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, obrażeń doznali jedynie pracownicy służby drogowej. Funkcjonariuszom policji nic się nie stało.

Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry była całkowicie zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Obecnie ruch odbywa się już jednym pasem. Jak podaje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 2:00.

Przeczytaj też: Inflacja dobija schronisko w Zielonej Górze. Karma coraz droższa, a jej zapasy mniejsze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u