Duży konar spadł przy wejściu do zielonogórskiego szpitala. W akcji trzy zastępy straży pożarnej!

17 luty 2022
Autor: 
Duży konar spadł przy wejściu do zielonogórskiego szpitala. W akcji trzy zastępy straży pożarnej! Redakcja

Silny wiatr uszkodził drzewo przy wejściu do zielonogórskiego szpitala. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

Silny wiatr daje się we znaki mieszkańcom województwa lubuskiego. Mocny podmuch wiatru uszkodził drzewo znajdujące się przy wejściu do zielonogórskiego szpitala. Duży konar spadł w rejonie podjazdu dla niepełnosprawnych i uszkodził metalowe barierki. Na miejsce wezwano strażaków.

W działania zaangażowano trzy zastępy straży pożarnej w tym ochotników z Raculi oraz Suchej. Pierwsi na miejscu zjawili się strażacy z dzielnicy Racula, którzy zabezpieczyli teren przed osobami postronnymi. Po rozpoznaniu konieczne okazało się użycie drabiny mechanicznej. 

Ochotnicy z Suchej zablokowali ulicę Wazów na czas prowadzonej ścinki uszkodzonego drzewa. 

Czytaj także - Silny wiatr zerwał kilka dachów pod Skwierzyną! Elementy wbiły się w blok! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u