Silny wiatr zerwał kilka dachów pod Skwierzyną! Elementy wbiły się w blok! (ZDJĘCIA)

17 luty 2022
Autor: 
Orkan Dudley w Lubuskiem. Silny wiatr zerwał kilka dachów pod Skwierzyną! Redakcja

Silne podmuchy wiatru zerwały kilka dachów pod Skwierzyną. Zerwane elementy uderzyły w blok i częściowo wbiły się w elewację! Strażacy zabezpieczają uszkodzone konstrukcje!

Bardzo niebezpieczna sytuacja wystąpiła w miejscowości Skwierzynka od Skwierzyną. Z budynków gospodarczych zlokalizowanych przy ulicy Pola Międzyrzeckie silne podmuchy wiatru zerwały dachy. Poderwane wiatrem konstrukcje przeleciały kilkanaście metrów. Kilka elementów uderzyło w pobliski blok mieszkalny i częściowo wbiło się w elewację. Uszkodzone zostały także linie energetyczne.

Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej oraz pogotowie energetyczne. Strażacy zabezpieczają pozrywane elementy dachu, pracownicy energetyki usuwają awarię zasilania. To kolejne bardzo niebezpieczne zdarzenie związane z przechodzącym orkanem Dudley w województwie lubuskim. Szczęśliwie nikt nie został poszkodowany.

W województwie wciąż występują bardzo silne podmuchy wiatru. Zachowajcie ostrożność! 

Czytaj także - Rusza bezpłatny system powiadomień dla Lubuszan. Zapisz się już dziś!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u