Wichura przewróciła drzewo na jadące auto. Nie żyje 64-letni kierowca!

17 luty 2022
Autor: 
Wichura przewróciła drzewo na jadące auto. Nie żyje 64-letni kierowca! Redakcja

Tragiczny wypadek pod Międzyrzeczem. Na jadący samochód spadło drzewo, nie żyje kierowca. Droga jest zablokowana!

Sprawdziły się prognozy i ostrzeżenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Synoptycy prognozowali bardzo silne porywy wiatru i wydali ostrzeżenia trzeciego stopnia dla całego województwa lubuskiego przed porywami sięgającymi nawet do 120 km/h. Lubuszanie otrzymali również alert RCB.

Niestety wichura przyniosła śmiertelne żniwo. Chwilę przed godziną 6 rano na ulicy Rokitniańskiej pomiędzy Międzyrzeczem a Kolskiem, na jadący samochód osobowy marki Seat wskutek silnego porywu wiatru przewróciło się drzewo. 

- 64-letni kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu - podaje sierż. sztab. Mateusz Maksimczyk, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. Ulica Rokitniańska jest całkowicie zablokowana. 

Czytaj także - Rusza bezpłatny system powiadomień dla Lubuszan. Zapisz się już dziś!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u