Drzewo spadło na jadące auto pod Zieloną Górą. Ranny kierowca!

17 luty 2022
Autor: 
Drzewo spadło na jadące auto pod Zieloną Górą. Ranny kierowca! KM PSP Zielona Góra

Drzewo spadło na jadący samochód osobowy na Drodze Wojewódzkiej numer 280 pod Zieloną Górą. Kierowca został ranny!

W czwartek, 17 lutego około godziny 18 na Drodze Wojewódzkiej numer 280 pomiędzy Płotami a Przylepem pod Zieloną Górą doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Citroen oraz powalonego przez silny podmuch wiatru drzewa. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

- Kierujący pojazdem opuścił auto przed przybyciem służb o własnych siłach. Poszkodowany został przekazany pogotowiu. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Ruch na Drodze Wojewódzkiej numer 280 odbywa się wahadłowo. 

Czytaj także - Rusza bezpłatny system powiadomień dla Lubuszan. Zapisz się już dziś!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u