Mężczyzna wtargnął pod jadący samochód w Nowej Soli. Trafił do szpitala

17 luty 2022
Autor: 
Mężczyzna wtargnął pod jadący samochód w Nowej Soli. Trafił do szpitala

Mężczyzna wtargnął pod nadjeżdżający samochód w Nowej Soli. Ranny trafił do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu!

W czwartek, 17 lutego około godziny 18:40 na ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nowej Soli doszło do zdarzenia z udziałem pieszego oraz samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

- Mężczyzna wtargnął pod nadjeżdżający samochód marki Ford. Do zdarzenia nie doszło na przejściu dla pieszych. - podaje mł. asp. Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. 

Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Czynności na miejscu wypadku prowadzą nowosolscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. 

Ruch na ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego w rejonie kościoła pw. Św. Antoniego jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 22.

Czytaj także - Drzewo spadło na jadące auto pod Zieloną Górą. Ranny kierowca!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u