Poważna awaria zasilania. Prądu nie ma w Zielonej Górze, Sulechowie oraz okolicach!

19 luty 2022
Autor: 
Poważna awaria zasilania. Prądu nie ma w Zielonej Górze, Sulechowie oraz okolicach! Redakcja

Orkan Eunice daje się we znaki. W wyniku silnych porywów wiatru doszło do awarii zasilania. Prądu nie ma w Zielonej Górze oraz w okolicznych miejscowościach!

Zgodnie z ostrzeżeniami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w województwie lubuskim występują silne porywy wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 120 km/h. Północna część województwa lubuskiego została objęta trzecim stopniem ostrzeżenia w południowej obowiązuje drugi stopień w trzystopniowej skali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Pędził Mercedesem przez wieś. Wpadł na radar, został srogo ukarany

Chwilę przed godziną 6 rano w wyniku silnych porywów wiatru doszło do awarii zasilania. Prądu nie ma w Zielonej Górze, Sulechowie oraz w okolicznych miejscowościach. Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Enea Operator awaria powinna zostać usunięta do godziny 9 rano. 

Według danych na godzinę 6 rano województwie lubuskim występuje ponad 60 awarii zasilania. Szacunkowo bez prądu może być nawet kilkadziesiąt tysięcy odbiorców! 

Aktualizacja godzina 12:00 - W Zielonej Górze służby przywróciły dostawy prądu. Niestety sytuacja związana z awariami jest dość poważna, w niektórych regionach prądu może nie być nawet przez tydzień!ł 

Bezpłatny system powiadamiania na platformie Messenger

Otrzymuj powiadomienia dotyczące niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych prosto na swój telefon. Uruchomiliśmy całkowicie bezpłatny system oparty na platformę Messenger. Zapisz się już teraz i bądź zawsze poinformowany!

Jak zapisać się do systemu? 

KLIKNIJ TUTAJ - to najszybsza metoda zapisu, jeśli jesteś zalogowany do portalu Facebook i korzystasz z Messengera. Po kliknięciu linku wyświetli Ci się okno czatu z przyciskiem "rozpocznij" na dole - kliknij przycisk i postępuj zgodnie z przychodzącymi wiadomościami! 

Czytaj także - Pogoda Lubuskie. Zbliża się orkan Eunice. Znów będzie wiało w porywach do 120 km/h


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u