Orkan Eunice. Drzewo spadło na pięć samochodów w Gorzowie Wielkopolskim (ZDJĘCIA)

18 luty 2022
Autor: 
Drzewo spadło na pięć samochodów w Gorzowie Wielkopolskim Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.

Pogoda Gorzów Wielkopolski. Orkan Eunice już daje się we znaki. Spore drzewo spadło na pięć samochodów na ul. Dzieci Wrzesińskich.

Zgodnie z prognozami orkan Eunice zaczyna wkraczać do Polski. Porywy wiatru są coraz silniejsze i zaczynają powodować szkody.

Drzewo spadło na auta w Gorzowie

W piątkowy wieczór, 18 lutego tuż po godzinie 21:15 na samochody zaparkowane przy ulicy Dzieci Wrzesińskich w Gorzowie Wielkopolskim spadło drzewo. Łącznie uszkodzonych zostało pięć pojazdów.

Na miejsce wysłano jeden zastęp gorzowskich strażaków. Mundurowi przy użyciu pilarek sprawnie i bez wyrządzania większych szkód uporali się z problemem.

Przypominamy, że orkan Eunice będzie odczuwalny nie tylko w nocy z piątku na sobotę, ale również jutro w dzień. Więcej informacji w artykule: Pogoda Lubuskie. Zbliża się orkan Eunice. Znów będzie wiało w porywach do 120 km/h

Przeczytaj też: Orkan Dudley. Najwięcej interweniowali strażacy z Zielonej Góry i okolic (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u