Pracownik pogotowia energetycznego porażony prądem. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji!

21 luty 2022
Autor: 
Pracownik pogotowia energetycznego porażony prądem. Mężczyzn zmarł mimo reanimacji! Redakcja/aRchiwum

Poważny wypadek w rejonie miejscowości Wojcieszyce pod Gorzowem. Pracownicy firmy energetycznej zostali porażeni prądem podczas prac naprawczych! Jedna osoba nie żyje.

W poniedziałek, 21 lutego około godziny 10:20 w miejscowości Wojcieszyce przy ul. Leśnej pod Gorzowem Wielkopolskim trwały prace związane z usuwaniem awarii zasilania spowodowanych przez silne wichury, które przetoczyły się przez województwo lubuskie w ostatnich dniach. Niestety podczas prac dwóch pracowników energetyki został porażonych prądem.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz miejsce lądowania śmigłowca. Rozpoczęła się walka o życie poszkodowanych mężczyzny. 

Ratownicy przez kilkadziesiąt minut reanimowali jednego z poszkodowanych. Niestety 54-letni mężczyzna zmarł. Drugi poszkodowany pracownik energetyki trafił do szpitala. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. Służby wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Czytaj także - Po deszczu mieszkańcy zielonogórskiej Krępy mają problemy z dojazdem do domów!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u