Zderzenie dwóch osobówek w Czerwieńsku. Jedna osoba została poszkodowana

21 luty 2022
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek w Czerwieńsku. Jedna osoba została poszkodowana

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Czerwieńsku. Na miejscu pracują służby, występują utrudnienia w ruchu! 

W poniedziałek, 21 lutego około godziny 13:40 na ulicy Chrobrego w Czerwieńsku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Audi oraz Citroen. Na miejsce wezwane zostały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Jedna osoba została lekko poszkodowana. Służby zabezpieczyły wycieki substancji ropopochodnych z rozbitych pojazdów. Czynności na miejscu prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności kolizji. 

Ruch na ulicy Chrobrego w Czerwieńsku może odbywać się z lekkimi utrudnieniami. 

Czytaj także - Po deszczu mieszkańcy zielonogórskiej Krępy mają problemy z dojazdem do domów!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u