Wypadek w Zielonej Górze. Dachowała osobówka. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

21 luty 2022
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Dachowała osobówka Redakcja

Samochód osobowy dachował i wbił się w kamienice w Zielonej Górze. Dwie osoby zostały ranne. Ruch odbywa się wahadłowo.

W poniedziałek, 21 lutego około godziny 15:30 na ulicy Sienkiewicza w Zielonej Górze doszło do wypadku samochodu osobowego marki Volkswagen. Pojazd, którym podróżowały dwie osoby na łuku jezdni wypadł z drogi, dachował i wbił się w ścianę kamienicy.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Dostęp do osób poszkodowanych był bardzo utrudniony. Pojazd znajdował się na boku, miał rozbity przód, dach był przyciśnięty do ściany budynku. Strażacy musieli wykorzystać podpory stabilizacyjne i ewakuować poszkodowanych przez bagażnik.

- Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Kierują nim policjanci - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Płonęły śmieci w mieszkaniu (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u