Wypadek na DW 287 pod Żarami. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana!

22 luty 2022
Autor: 
Wypadek na DW 287 pod Żarami. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana! Fot. OSP Lubanice

Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych na Drodze Wojewódzkiej numer 287 pod Żarami. Trasa jest zablokowana!

We wtorek, 22 lutego około godziny 17:40 na Drodze Wojewódzkiej numer 287 w rejonie miejscowości Grabik pod Żarami doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

W wyniku zderzenia pojazdy zostały poważnie uszkodzone, jeden z nich wypadł z jezdni do przydrożnego rowu. Strażacy musieli wykorzystać narzędzia hydrauliczne, aby wykonać dostęp do jednej z poszkodowanych osób. W wypadku ucierpiały łącznie dwie osoby. 

Żarscy policjanci badają przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia. Droga Wojewódzka numer 287 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Czytaj także - Policyjna eskorta po nowe życie. Kobieta rodziła w samochodzie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u