Okradał altany na ogródkach działkowych z elektronarzędzi! Grozi mu 10 lat więzienia

23 luty 2022
Autor: 
Okradał altany na ogródkach działkowych z elektronarzędzi! Grozi mu 10 lat więzienia Lubuska Policja

Zimą ogródki działkowe są mniej uczęszczane przez właścicieli, co czyni okazję dla złodziei. 31-latek postanowił włamać się do kilku altan i ukraść elektronarzędzia!

Wszystko wydarzyło się na przełomie stycznia i lutego na terenie ogródków działkowych w Sulęcinie. Właściciele altan zgłosili się na policję z informacją, że zostali okradzeni z elektronarzędzi. - Do działania ruszyli sulęcińscy kryminalni. Bardzo dobre rozpoznanie w środowisku przestępczym dało rezultat w postaci wytypowania sprawcy kradzieży z włamaniem. - podaje st. sierż. Klaudia Biernacka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Złodziejem okazał się 31-letni mężczyzna, mieszkaniec Sulęcina. Skradzione przedmioty wyceniono na kwotę 1200 złotych. Policjanci w toku prowadzonych czynności ustalili, że 31-latek ma na sumieniu także inne włamania. - Jego łupem padły między innymi wiertarka, rower górski, aparat fotograficzny oraz kątówka. Oczywiście, również te przedmioty zostały odzyskane. - dodaje st. sierż. Klaudia Biernacka.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. To jednak nie koniec, w najbliższym czasie lista jego zarzutów wydłuży się o kolejne kradzieże. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystkie osoby, które podejrzewają, że padły ofiarą przestępstwa i utraciły wyżej wymienione mienie, o kontakt z sulęcińską Policją, w celu identyfikacji i odbioru przedmiotów. Telefon kontaktowy do oficera dyżurnego 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.

Czytaj także - Policyjna eskorta po nowe życie. Kobieta rodziła w samochodzie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u