Tragiczny pożar mieszkania w Ciborzu. Nie żyje jedna osoba. W akcji 8 zastępów straży pożarnej!

24 luty 2022
Autor: 
Tragiczny pożar mieszkania w Ciborzu. Nie żyje jedna osoba. W akcji 8 zastępów straży pożarnej! Redakcja/Archiwum

Tragiczny pożar mieszkania w Ciborzu pod Świebodzinem. Jedna osoba nie żyje. W akcji gaśniczej udział brało 8 zastępów straży pożarnej.

W czwartek, 24 lutego około godziny 9:30 dyspozytor numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru mieszkania w jednym z budynków wielorodzinnych w Ciborzu pod Świebodzinem. Informacja o zdarzeniu została niezwłocznie przekazana do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Świebodzinie. Na miejsce zadysponowano łącznie 8 zastępów straży pożarnej.

Już po kilku minutach od zgłoszenia na miejscu pojawiły się pierwsze zastępy. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. Z budynku jeszcze przed przyjazdem służb ewakuowali się praktycznie wszyscy mieszkańcy. Niestety podczas prowadzonych działań gaśniczych natrafiono na ciało starszej kobiety.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już policjanci pod nadzorem prokuratora. Przyczyny pożaru ustali biegły. 

Czytaj także - Policyjna eskorta po nowe życie. Kobieta rodziła w samochodzie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u