Wojskowe dwuwirnikowe śmigłowce Chinook przeleciały nad Lubuskiem! (ZDJĘCIA)

24 luty 2022
Autor: 
Wojskowe dwuwirnikowe śmigłowce Chinook przeleciały nad Lubuskiem! Redakcja

Wojskowe śmigłowce Boeing CH-47 Chinook przelatują nad województwem lubuskim. 

Wojskowy ruch lotniczy na lubuskim niebie nasilił się w ostatnich godzinach. Działania te mają związek z wydarzeniami na terytorium Ukrainy. Lubuszanie mogą zaobserwować przeloty wojskowych śmigłowców, które przemieszczają się z zachodu na wschód.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Śmigłowce CH-47 Chinook produkowane są przez amerykańską firmę Boeing. Są to wielozadaniowe maszyny o dużym udźwigu najczęściej wykorzystywane do transportu żołnierzy oraz ekwipunku. Na wyposażeniu US Army znajduje się około 450 takich maszyn.

Czytaj także - Tragiczny pożar mieszkania w Ciborzu. Nie żyje jedna osoba. W akcji 8 zastępów straży pożarnej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u