BMW uderzyło w bariery energochłonne na Trasie Północnej w Zielonej Górze!

25 luty 2022
Autor: 
BMW uderzyło w bariery energochłonne na Trasie Północnej w Zielonej Górze! Redakcja

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

W piątek, 25 lutego około godziny 18:00 na Trasie Północnej w Zielonej Górze samochód osobowy marki BMW uderzył w bariery energochłonne. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Rozbity pojazd zablokował jeden pas ruchu na odcinku od ronda Mariana Eckerta do Ronda Rady Europy.

Kierującej samochodem osobowym nic poważnego się nie stało, skończyło się jedynie na szkodach materialnych. Przyczyny zdarzenia ustalają policjanci. 

Czytaj także - Enea Zastal BC Zielona Góra zawiesza uczestnictwo w lidze VTB!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u