2700 złotych mandatu i 20 punktów karnych w kilka minut. Wyczyn 25-latka ze Świebodzina

01 marzec 2022
Autor: 
2700 złotych mandatu i 20 punktów karnych w kilka minut. Wyczyn 25-latka ze Świebodzina Redakcja/archiwum

Całkowitą ignorancją przepisów ruchu drogowego wykazał się 25-letni kierowca Opla. Mężczyzna w kilka minut "zdobył" 20 punktów karnych oraz 2700 złotych mandatu!

Naczelnik Wydziału Kryminalnego świebodzińskiej policji był w czasie wolnym od służby. Podczas przejazdu drogami powiatu świebodzińskiego policjant zauważył osobowego Opla. Kierujący pojazdem jechał brawurowo, całkowicie ignorując przepisy ruchu drogowego. Policjant po służbie postanowił ukrócić wyczyny kierowcy Opla.

Kierujący Oplem wyprzedzał inne pojazdu na podwójnej linii ciągłej, na przejściu dla pieszych oraz na skrzyżowaniu. Informację o lokalizacje krewkiego kierowcy, policjant przekazywał dyżurnemu, który informował o tym patrol. Po chwili osobowy Opel został zatrzymany na terenie osiedla w Świebodzinie. 

- Kierujący, 25-latek, po zatrzymaniu bardzo szybko ochłonął i przyjął mandat karny w kwocie 2700 zł i 20 punktów karnych. - podaje aspirant Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Czytaj także - Zielona Góra zerwała współpracę z białoruskimi miastami!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u