Pijany wjechał w barierki na S3 pod Zieloną Górą. Dostał 5 tys. złotych mandatu i to nie koniec!

02 marzec 2022
Autor: 
Pijany wjechał w barierki na S3 pod Zieloną Górą. Dostał 5 tys. złotych mandatu i to nie koniec! Lubuska Policja

Pijany wsiadł za kierownicę i rozbił samochód na S3 pod Zieloną Górą. Mężczyzna dostał 5 tys. złotych mandatu i to nie koniec, ponieważ sprawą zajmie się jeszcze sąd!

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 27 lutego w godzinach nocnych na trasie S3 pod Zieloną Górą. 46-letni mieszkaniec województwa łódzkiego jechał osobowym Volkswagenem z Zielonej Góry w kierunku Nowej Soli. Kierowca z uwagi na swój stan trzeźwości uderzył w bariery energochłonne. Na miejsce wezwana została policja.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów wykazało, że mężczyzna miał 1,5 promila i w takim stanie prowadził pojazd. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Dodatkowo policjanci otrzymali nagranie od świadka zdarzenia, prezentujące, w jaki sposób poruszał się Volkswagen.

Mężczyzna kierujący Volkswagenem trafił do izby wytrzeźwień. Pojazd, którym podróżował został odholowany na policyjny parking. - Po wytrzeźwieniu został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych za wykroczenia, które popełnił. - dodaje podinsp. Małgorzata Stanisławska.

Policjanci skierowali sprawę także do sądu. Mężczyzna będzie odpowiadał za jazdę w stanie nietrzeźwości, gdzie sąd zasądzi obligatoryjną karę grzywny w wysokości co najmniej 5 tys. złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata.

Czytaj także - Rozkład jazdy MZK Zielona Góra. Od dziś korekty w kursowaniu. Sprawdź zmiany


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u