Poważne potrącenie 21-letniej kobiety w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana!

02 marzec 2022
Autor: 
Poważne potrącenie kobiety w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana! Redakcja

Poważne potracenie kobiety w zielonogórskim Starym Kisielinie. Na miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana!

W środę, 2 marca około godziny 17 na Szosie Kisielińskiej w zielonogórskim Starym Kisielinie doszło do potrącenia kobiety przez dwa pojazdy, dostawczego Forda oraz osobowego Peugeota. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Potrącona kobieta przebiegała przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. - 21-latka ma uraz głowy i uraz nogi. Trafiła do szpitala. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Szosa Kisielińska w rejonie przystanku autobusowego przy ulicy Granicznej jest całkowicie zablokowana dla ruchu. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku.

Czytaj także - Pijany wjechał w barierki na S3 pod Zieloną Górą. Dostał 5 tys. złotych mandatu i to nie koniec!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u