Wschowa: Zatankował paliwo do pełna i odjechał. Rozpoznajesz go?

03 marzec 2022
Autor: 
Wschowa: Zatankował paliwo do pełna i odjechał. Rozpoznajesz go? Fot. KPP Wschowa

Policja we Wschowie szuka złodzieja, który na stacji benzynowej w mieście zatankował paliwo i odjechał. Mundurowi opublikowali zdjęcie sprawcy.

Do zdarzenia doszło 22 stycznia 2022 roku o godzinie 9:30, jednak wschowska policja dopiero teraz zdecydowała o opublikowaniu wizerunku sprawcy.

Kierowca samochodu osobowego marki Audi na niemieckich numerach rejestracyjnych wjechał na stację paliw przy ulicy Kazimierza Wielkiego we Wschowie. Następnie podjechał do jednego z dystrybutorów i zatankował paliwo na kwotę blisko 290 złotych.

- Ostatecznie mężczyzna nie płacąc za towar, wsiadł do samochodu i odjechał. Jego wizytę zarejestrowały kamery monitoringu - relacjonuje kom. Maja Piwowarska, rzecznik wschowskiej policji.

Rozpoznajesz mężczyznę? Szuka go policja

Policja apeluje, aby każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, skontaktował się pod numerami telefonów 47 7943 230 lub 47 7943 211 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w jego identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość - podkreśla kom. Piwowarska.

Przeczytaj też: Strażacy z OSP Koźla przekazują wóz gaśniczy na Ukrainę. To wyjątkowy gest (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u