Pożar samochodu koło Międzyrzecza. Ranny mężczyzna, został mocno poparzony (ZDJĘCIA)

08 marzec 2022
Autor: 
Pożar koło Międzyrzecza. Ranny mężczyzna Fot. KP PSP Międzyrzecz

Pożar w miejscowości Kursko koło Międzyrzecza. W ogniu stanął samochód osobowy. Jedna osoba została ranna. To mężczyzna, który został mocno poparzony.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego międzyrzeckich strażaków we wtorkowy wieczór, 8 marca, przed godziną 21:00. W Kursku (gmina Międzyrzecz) doszło do pożaru samochodu.

Jedna osoba ranna

Do akcji zadysponowano zastępy straży pożarnej z Międzyrzecza. Na miejsce wysłano również miejscową jednostkę OSP oraz ochotników z Templewa. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów, osobówka była już całkowicie objęta ogniem.

- W pożarze ucierpiał mężczyzna, który został poparzony w znacznym stopniu - informuje bryg. Dariusz Rzepecki, rzecznik międzyrzeckich strażaków. Jak ustalił NewsLubuski.pl, został on wyciągnięty z pojazdu przez świadków zdarzenia.

Dokładne przyczyny pożaru nie są znane. To ustali już biegły z zakresu pożarnictwa.

Przeczytaj też: Kierowca ciężarówki zamiast odpoczywać jechał na karcie szefa. Wpadł na trasie S3


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u