Zielona Góra: Pijany 45-latek przejechał przez środek ronda. Ile miał promili?

09 marzec 2022
Autor: 
Zielona Góra: Pijany 45-latek przejechał przez środek ronda. Ile miał promili? KMP Zielona Góra

Kompletnie pijany mężczyzna wsiadł za kierownicę i na rondzie w Zielonej Górze pojechał prosto. 

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 5 marca w nocy na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pijany 45-latek jechał osobowym Volkswagenem w kierunku trasy S3, niestety na trasie przejazdu "pojawiło się" rondo Św. Urbana. - Kierujący będący w stanie nietrzeźwości przejechał przez rondo na wprost, o mało nie doprowadzając do zderzenia z busem wiozącym 7 osób. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w rozbitym pojeździe, a także zneutralizowali wyciek substancji ropopochodnych. Policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości 45-letniego kierowcy Volkswagena. 

Okazało się, że mężczyzna miał prawie 3 promile i w takim stanie wsiadł za kierownicę. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska. Dodatkowo policjanci ustalili, że w rozbitym pojeździe kilkaset metrów wcześniej pękła opona, a mimo to 45-latek kontynuował jazdę z dużą prędkością jadąc na samej feldze. 

Kierowca po badaniach trafił do Izby Wytrzeźwień. - dodaje podinsp. Małgorzata Stanisławska.

Czytaj także - Pożar samochodu koło Międzyrzecza. Ranny mężczyzna, został mocno poparzony (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u